Cenník TAXI Bratislava

Finálna suma je vypočítaná podľa nasledovných cien

Cena TAXI MB Bratislava

Vytvorte si svoju objednávku na čas - rýchlo, jednoducho a bez príplatku !

TAXI Bratislava - TAXI MB

Transparentné ceny, pohodlné platby kartou, nové vozidla, či v neposlednom rade slušní vodiči. To je TAXI MB Bratislava.

Zdravie v TAXI na prvom mieste

Počas jazdy máme prekryté dýchacie cesty respirátorom FFP2. Po každom zákazníkovi vydezinfikujeme madlá, kľúčky dverí a vyvetráme.

Objednávky na čas bez príplatku

Príplatkovú službu ponúkame úplne bez príplatku. Plánujete cestu s TAXI k lekárovi? Objednajte si nás vopred na Vami určený čas a my prídeme 🙂

Bezkontaktné platby v TAXI

Výhovorky o tom, ako Vám vodič TAXI nevie vydať sme nahradili prenosnými terminálmi. Akceptujeme štandardné debetné, či kreditné karty.

TAXI Bratislava – TAXI MB

Poskytujeme dopravné služby na území  hlavného mesta Slovenska – Bratislavy. Okrem taxislužby sa venujeme aj rýchlemu doručovaniu zásielok, či predmetov. Naši vodiči ovládajú etiketu a dodržiavajú spoločenský dress-code. Jazdíme na nových a komfortných vozidlách v prevedení sedan a kombi. Garantujeme Vám rovnakú cenu, či už si nás objednáte cez aplikáciu, zavoláte nám, alebo nás zastavíte na ulici. Príjmame platby kartou. Pre firmy v rámci dlhodobej spolupráce ponúkame aj dohodu o fakturácii.

Sme tu pre Vás keď potrebujete:

  • Prísť na skoré ranné porady bez zbytočného stresu
  • Keď chcete zapôsobiť na klientov, cestou na “power lunch”
  • Presúvať sa na rôzne stretnutia cez celé mesto
  • Popri ceste na letisko kontrolovať emaily, či pracovať v kľude

Bez ohľadu na Vaše potreby, sme tu pre Vás, kedykoľvek potrebujete TAXI. Odvezieme Vás do cieľa bez zbytočného stresu, nech už máte akýkoľvek rušný deň

Naše služby

TAXI Bratislava - Sluzby

TAXI Bratislava

TAXI na letisko - Sluzby

TAXI na letisko

Kurier Bratislava - Sluzby

Kuriér Bratislava