TAXI Bratislava

Download our app TAXI MB - TAXI Bratislava

Vitajte na webe TAXI MB – TAXI Bratislava. Sme taxislužba v hlavnom meste Slovenska – v Bratislave. Okrem taxislužby sa venujeme aj rýchlemu doručovaniu zásielok, či predmetov. Naši vodiči ovládajú etiketu a dodržiavajú spoločenský dress-code. Jazdíme na nových a komfortných vozidlách. V našej flotile prevádzkujeme najmä vozidlá Mercedes – Benz. Garantujeme Vám rovnakú tarifu, či už si nás objednáte cez aplikáciu, zavoláte nám, alebo nás zastavíte na ulici. Príjmame platby kartou. Pre firmy v rámci dlhodobej spolupráce ponúkame aj dohodu o fakturácii.

TAXI MB - Slusne taxi za park klikov
TAXI MB - Zadajte odkial a kam cestujete
TAXI MB - Predate si kartu, prezrite si historiu jazd

Our services

TAXI Bratislava - Sluzby

TAXI Bratislava

Komfortná taxislužba v Bratislave pre každodenné povinnosti. Náš vozový park tvoria iba nové a komfortné modely. Garantujeme Vám rovnakú či už si naše taxi objednáte cez našu aplikáciu TAXI MB – Slušné taxi v Bratislave, zavoláte nám, alebo si nás zastavíte na ulici.

TAXI na letisko - Sluzby

Airport TAXI

Cestujete na viedenské letisko? Objednajte si taxi na Schwechat vopred. Vodič dorazí na Vašu adresu o 10 minút skôr a ochotne Vám pomôže z batožinou. Z našej flotily vozidiel si môžete vybrať vozidlá pre 3 osoby sedan a kombi. Pre 6 osôb máme k dispozícii minivan Mercedes – Benz triedy V

Kurier Bratislava - Sluzby

Courier Bratislava

V rámci Bratislavy si u nás môžete objednať aj rýchle doručenie zásielky či predmetov. Potrebujete odoslať podpísanú zmluvu do druhej pobočky Vašej spoločnosti? Kyticu Vašej polovičke? Zabudnutý manželov telefón do práce? 🙂 Radi Vám s všetkým pomôžeme.

TAXI MB - Slušné taxi v Bratislave, časované objednávky, zákazník

Taxíkom po Bratislave

TAXI MB Bratislave je najjednoduchší spôsob, ako si objednať taxík v Bratislave. Stačí si stiahnuť aplikáciu, zaregistrovať sa a objednať si prvú jazdu. Za každú cestu môžete zaplatiť v hotovosti, kartou, alebou kartou cez aplikáciu. Pred jazdou jednoducho pridajte spôsob platby a vyberte si kreditnú kartu.

Po jazde môžete ohodnotiť vodiča aj vozidlo.

Môžem si rezervovať taxík v Bratislave vopred?

Taxík v Bratislave si môžete rezervovať na akýkoľvek čas vopred. Najlepšie urobíte ak nám napíšete email na info@taximb.sk, poprípade nám môžete zavolať na 02/17 700

Dá sa taxi zaplatiť cez aplikáciu?

Pomocou aplikácie môžete zaplatiť aj za každú jazdu s TAXI MB Bratislava. Jednoducho si do profilu pridajte Vašu kartu.

V ktorých častiach mesta pôsobíte?

TAXI MB Bratislava si môžete objednať v celej Bratislave, či okolí

Ako si môžem stiahnuť aplikáciu TAXI MB Bratislava?

Navštívte Obchod Google Play alebo App Store a stiahnite si aplikáciu TAXI MB – Slušné taxi.

Koľko stojí taxík v Bratislave?

Základná cena vo Bratislave sú 3 Eur, cena za jeden kilometer jazdy je 1,30 Eur, cena za jednu minútu státia je 0,35 Eur, minimálne jazdné je 8 Eur.

Make your advance booking - fast, easily online without additional fees

TAXI Bratislava - TAXI MB

Transparentné ceny, pohodlné platby kartou, nové vozidla, či v neposlednom rade slušní vodiči. To je TAXI MB Bratislava.

Safety first

During the ride, we have the airways covered with the FFP2 respirator. After each customer, we disinfect the handles, door keys and ventilate.

Advance bookings without extra fee

We offer an additional service at no extra charge. Are you planning a trip with TAXI to the doctor? Book us in advance at your specified time and we will come 🙂

Contact-less payments

We have replaced the talks about how the TAXI driver can't give you cash with portable terminals. We accept standard debit or credit cards.

Where everywhere TAXI MB Bratislava could bring you?

Not only in Bratislava, also to further districts

We know that life does not end in the city center. With us, you will drive not only to the more distant parts of Bratislava, but also to cultural events or vintage in the surrounding towns and villages 🙂

Further districts of Bratislava

Devínska nová Ves, Devín, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čunovo

Surrounding municipalities of Bratislava

Bernolákovo, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Chorvátsky Grob,
Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Lamač, Limbach, Lozorno, Malacky,
Malinovo, Marianka, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Pezinok, Rovinka,
Senec, Slovenský Grob, Stupava, Svätý Jur, Šamorín, Tomášov,
Vajnory, Veľký Biel, Viničné, Vinosady, Záhorská Ves, Zálesie