Courier Bratislava

"Reliable delivery with the service Courier Bratislava - TAXI MB„

Safety first

During the ride, we have the airways covered with the FFP2 respirator. After each customer, we disinfect the handles, door keys and ventilate.

Fast Delivery

Picked up, delivered. The driver will deliver your shipment as soon as he picks it up from you. It's like going TAXI, just send the package instead.

Simple Booking

You can easily create an order via our application, by phone or by e-mail. You pay for it via the app, either in cash or by a credit card directly to taxi driver.

The fastest delivery in Bratislava with our service Courier Bratislava - TAXI MB

Transparentné ceny, pohodlné platby kartou, nové vozidla, či v neposlednom rade slušní vodiči. To je TAXI MB Bratislava.

Download our app TAXI MB - Courier Bratislava

Vitajte na webe TAXI MB – TAXI Bratislava. Poskytujeme dopravné služby na území  hlavného mesta Slovenska – Bratislavy. Okrem taxislužby sa venujeme aj rýchlemu doručovaniu zásielok, či predmetov. Naši vodiči ovládajú etiketu a dodržiavajú spoločenský dress-code. Jazdíme na nových a komfortných vozidlách. V našej prevádzkujeme najmä vozidlá Mercedes – Benz triedy E, Volkswagen Passat či Škoda Superb. Garantujeme Vám rovnakú cenu, či už si nás objednáte cez aplikáciu, zavoláte nám, alebo nás zastavíte na ulici. Príjmame platby kartou. Pre firmy v rámci dlhodobej spolupráce ponúkame aj dohodu o fakturácii.

TAXI MB - Slusne taxi za park klikov
TAXI MB - Zadajte odkial a kam cestujete
TAXI MB - Predate si kartu, prezrite si historiu jazd