Budapest Airport

letisko Wien - schwechat

We offer a comfortable transfer from or to Budapest Airport. Our socially well-dressed driver will wait for you in the arrival hall with a sign with your name or logo of your company. He will be happy to help you and escort you to the TAXI limousine, parked to the exit as close as possible. The journey from the airport to the center takes approximately 2 hours, during which you can use the Wi-Fi connection or read one of the magazines that are part of each TAXI vehicle. You can also charge your phone or freshen up with still mineral water.

Naše ceny sú transparentné bez skrytých poplatkov, sú v nich zahrnuté diaľničné poplatky, občerstvenie, či v prípade potreby aj detská sedačka.

Place your order for transfer to Budapest Airport today - without additional booking fees !

Transparentné ceny, pohodlné platby kartou, nové vozidla, či v neposlednom rade slušní vodiči. To je TAXI MB Bratislava.

Download our app TAXI MB

Vitajte na webe TAXI MB – TAXI Bratislava. Poskytujeme dopravné služby na území  hlavného mesta Slovenska – Bratislavy. Okrem taxislužby sa venujeme aj rýchlemu doručovaniu zásielok, či predmetov. Naši vodiči ovládajú etiketu a dodržiavajú spoločenský dress-code. Jazdíme na nových a komfortných vozidlách. V našej prevádzkujeme najmä vozidlá Mercedes – Benz triedy E, Volkswagen Passat či Škoda Superb. Garantujeme Vám rovnakú cenu, či už si nás objednáte cez aplikáciu, zavoláte nám, alebo nás zastavíte na ulici. Príjmame platby kartou. Pre firmy v rámci dlhodobej spolupráce ponúkame aj dohodu o fakturácii.

TAXI MB - Slusne taxi za park klikov
TAXI MB - Zadajte odkial a kam cestujete
TAXI MB - Predate si kartu, prezrite si historiu jazd