Kuriér Bratislava

“Spoľahlivé doručenie so službou Kuriér Bratislava – TAXI MB„

Zdravie na prvom mieste

Počas jazdy máme prekryté dýchacie cesty respirátorom FFP2. Po každom zákazníkovi vydezinfikujeme madlá, kľúčky dverí a vyvetráme.

Rýchle doručenie

Vyzdvihnuté, doručené. Vodič Vašu zásielku doručí ihneď po tom, ako ju od Vás vyzdvihne. Je to, ako ísť TAXI, len namiesto seba pošlete balík.

Jednoduchá objednávka

Objednávku si vytvoríte jednoducho cez našu aplikáciu, telefonicky, alebo mailom. Zaplatíte ju cez aplikáciu, či v hotovosti, alebo kartou vodiča TAXI.

Najrýchlejšie doručenie v Bratislave so službou Kuriér Bratislava - TAXI MB

Transparentné ceny, pohodlné platby kartou, nové vozidla, či v neposlednom rade slušní vodiči. To je TAXI MB Bratislava.

Stiahnite si aplikáciu TAXI MB – Kuriér Bratislava

Vitajte na webe TAXI MB – TAXI Bratislava. Poskytujeme dopravné služby na území  hlavného mesta Slovenska – Bratislavy. Okrem taxislužby sa venujeme aj rýchlemu doručovaniu zásielok, či predmetov. Naši vodiči ovládajú etiketu a dodržiavajú spoločenský dress-code. Jazdíme na nových a komfortných vozidlách. V našej prevádzkujeme najmä vozidlá Mercedes – Benz triedy E, Volkswagen Passat či Škoda Superb. Garantujeme Vám rovnakú cenu, či už si nás objednáte cez aplikáciu, zavoláte nám, alebo nás zastavíte na ulici. Príjmame platby kartou. Pre firmy v rámci dlhodobej spolupráce ponúkame aj dohodu o fakturácii.

TAXI MB - Slusne taxi za park klikov
TAXI MB - Zadajte odkial a kam cestujete
TAXI MB - Predate si kartu, prezrite si historiu jazd