TAXI na letisko

Zdravie na prvom mieste

Počas jazdy máme prekryté dýchacie cesty respirátorom FFP2. Po každom zákazníkovi vydezinfikujeme madlá, kľúčky dverí a vyvetráme.

Bezpečné TAXI na letisko

Bezpečný odvoz s TAXI na letisko, či z letiska. Používame flight trackery, aby sme vedeli kedy pristanete. Pri vyzdvihnutí z letiska si účtujeme navyše 5€ parkovný poplatok.

Bezkontaktné platby v TAXI

Výhovorky o tom, ako Vám vodič TAXI nevie vydať sme nahradili prenosnými terminálmi. Akceptujeme štandardné debetné, či kreditné karty.

Objednajte si TAXI na letisko ešte dnes - bez príplatku za objednávku na čas !

Transparentné ceny, pohodlné platby kartou, nové vozidla, či v neposlednom rade slušní vodiči. To je TAXI MB Bratislava.

Objednajte si TAXI na letisko za fixnú cenu

TAXI na letisko Bratislava

Letisko Bratislava

fixná cena: €35

TAXI na letisko Vieden

Letisko Wien-Schwechat

fixná cena: €79

TAXI na letisko Budapest

Letisko Budapest

fixná cena: €269

Stiahnite si aplikáciu TAXI MB

Vitajte na webe TAXI MB – TAXI Bratislava. Poskytujeme dopravné služby na území  hlavného mesta Slovenska – Bratislavy. Okrem taxislužby sa venujeme aj rýchlemu doručovaniu zásielok, či predmetov. Naši vodiči ovládajú etiketu a dodržiavajú spoločenský dress-code. Jazdíme na nových a komfortných vozidlách. V našej prevádzkujeme najmä vozidlá Mercedes – Benz triedy E, Volkswagen Passat či Škoda Superb. Garantujeme Vám rovnakú cenu, či už si nás objednáte cez aplikáciu, zavoláte nám, alebo nás zastavíte na ulici. Príjmame platby kartou. Pre firmy v rámci dlhodobej spolupráce ponúkame aj dohodu o fakturácii.

TAXI MB - Slusne taxi za park klikov
TAXI MB - Zadajte odkial a kam cestujete
TAXI MB - Predate si kartu, prezrite si historiu jazd