Letisko Wien – Schwechat

Ponúkame komfortný odvoz z, alebo na letisko Wien – Schwechat. Náš spoločensky vhodne odetý šofér na Vás počká v príletovej hale s tabuľkou s Vašim menom, prípadne logom Vašej spoločnosti. Ochotne Vám pomôže a odprevadí Vás do TAXI limuzíny, zaparkovanej k východu najbližšie, ako sa dá. Cesta z letiska do centra Bratislavy trvá približne 45 minút, počas ktorých môžete využívať Wi-Fi pripojenie, či prečitať si niektorý z magazínov, ktoré sú súčasťou každého vozidla TAXI. Taktiež si môžete nabiť telefón, alebo osviežiť sa neperlivou minerálnou vodou.

Zdarma 60 minútové čakanie od príletu. Prí prílete si účtujeme letiskový parkovný poplatok vo výške 5€. Naše ceny sú transparentné bez skrytých poplatkov, sú v nich zahrnuté diaľničné poplatky, občerstvenie, či v prípade potreby aj detská sedačka.

letisko Wien - schwechat

Objednajte si TAXI na letisko Wien - Schwechat ešte dnes - bez príplatku za objednávku na čas !

Transparentné ceny, pohodlné platby kartou, nové vozidla, či v neposlednom rade slušní vodiči. To je TAXI MB Bratislava.

Stiahnite si aplikáciu TAXI MB

Vitajte na webe TAXI MB – TAXI Bratislava. Poskytujeme dopravné služby na území  hlavného mesta Slovenska – Bratislavy. Okrem taxislužby sa venujeme aj rýchlemu doručovaniu zásielok, či predmetov. Naši vodiči ovládajú etiketu a dodržiavajú spoločenský dress-code. Jazdíme na nových a komfortných vozidlách. V našej prevádzkujeme najmä vozidlá Mercedes – Benz triedy E, Volkswagen Passat či Škoda Superb. Garantujeme Vám rovnakú cenu, či už si nás objednáte cez aplikáciu, zavoláte nám, alebo nás zastavíte na ulici. Príjmame platby kartou. Pre firmy v rámci dlhodobej spolupráce ponúkame aj dohodu o fakturácii.

TAXI MB - Slusne taxi za park klikov
TAXI MB - Zadajte odkial a kam cestujete
TAXI MB - Predate si kartu, prezrite si historiu jazd