TAXI Schwechat Bratislava

TAXI Schwechat Bratislava

Letiskové TAXI Schwechat si môžete zarezervovať bezpečne a rýchlo to buď prostredníctvom nášho rezervačného procesu na našej webovej stránke, či telefonicky na 02/17 700. Nechajte sa odviezť našim komfortným letiskovým transferom Vienna International Schwechat (VIE) priamo z letiska do vášho hotela v Bratislave. Vyberte si vozidlo a zadajte miesto vyzdvihnutia a cieľ.  Cena za cestu, ktorú ste si vybrali zahŕňa všetky dane a poplatky bez skrytých nákladov.

taxi pre firmy
taxi schwechat bratislava

TAXI Schwechat do Bratislavy a späť

Hlavné mesto Slovenska Bratislava je centrom politiky, kultúry a ekonomiky v krajine. Jeho poloha na hraniciach Rakúska a Maďarska, ako aj ponuka kvalifikovanej pracovnej sily z univerzít a výskumných zariadení, viedli k tomu, že sa mesto čoraz viac zameriava na služby a špičkové technológie so spoločnosťami ako Dell, IBM a Lenovo. Budovanie outsourcingových a servisných centier. Bratislava ponúka veľa aj v oblasti kultúry, s hudobným zázemím, ako aj s množstvom galérií, múzeí, koncertných sál a divadiel. Keďže je toho veľa, čo môžete vidieť a robiť, nestrácajte ani minútu – uistite sa, že sa do mesta dostanete rýchlo a bezpečne pomocou spoľahlivej služby TAXI MB – TAXI Schwechat Bratislava.

Spoľahlivá služba
taxi-schwechat-bratislava

Pred pristátím sa uistite, že ste počas procesu rezervácie zadali údaje o lete. To znamená, že šofér TAXI MB – TAXI Bratislava môže sledovať váš let a presne vie kedy skutočne priletíte. Náš šofér na Vás počká v príletovej hale Vienna Int. Schwechat (VIE). Ochotne Vám pomôže a odprevadí Vás do TAXI limuzíny, zaparkovanej k východu najbližšie, ako sa dá. Cesta z letiska Schwechat do centra Bratislavy trvá približne 45 minút, počas ktorých môžete využívať Wi-Fi pripojenie, či prečitať si niektorý z magazínov, ktoré sú súčasťou každého vozidla TAXI. Taktiež si môžete nabiť telefón, alebo osviežiť sa neperlivou minerálnou vodou.Užite si spoľahlivý a praktický spôsob cestovania so službou taxi-schwechat-bratislava.

taxi schwechat bratislava

Objednajte si TAXI na letisko Wien - Schwechat ešte dnes - bez príplatku za objednávku na čas !

Transparentné ceny, pohodlné platby kartou, nové vozidla, či v neposlednom rade slušní vodiči. To je TAXI MB Bratislava.

Stiahnite si aplikáciu TAXI MB

Vitajte na webe TAXI MB – TAXI Bratislava. Poskytujeme dopravné služby na území  hlavného mesta Slovenska – Bratislavy. Okrem taxislužby sa venujeme aj rýchlemu doručovaniu zásielok, či predmetov. Naši vodiči ovládajú etiketu a dodržiavajú spoločenský dress-code. Jazdíme na nových a komfortných vozidlách. V našej prevádzkujeme najmä vozidlá Mercedes – Benz triedy E, Volkswagen Passat či Škoda Superb. Garantujeme Vám rovnakú cenu, či už si nás objednáte cez aplikáciu, zavoláte nám, alebo nás zastavíte na ulici. Príjmame platby kartou. Pre firmy v rámci dlhodobej spolupráce ponúkame aj dohodu o fakturácii.

TAXI MB - Slusne taxi za park klikov
TAXI MB - Zadajte odkial a kam cestujete
TAXI MB - Predate si kartu, prezrite si historiu jazd